HUBUS PROFILE, KRATY POMOSTOWE - www.maxhubus.pl

Producent profili dla budownictwa
Kraty pomostowe

Nasze profile, Twoja satysfakcja.®

 O Firmie   Misja Firmy   Oferta   Kontakt 
INFORMACJA dla Klientów i Dostawców:
Dnia 31.12.2019 Firma MaxHUBUS przejęła Firmę HUBUS Aneta Nawrocka z siedzibą w Łodzi.
02.01.2020 Firma MaxHUBUS Konrad Nawrocki zmieniła swoją nazwę na
HUBUS KONRAD NAWROCKI

Firma HUBUS Konrad Nawrocki prowadzi produkcję i sprzedaż profili dla budownictwa. Biuro znajduje się w Łodzi przy autostradzie A1, pomiędzy Strykowem a Tuszynem (zjazd nr 22).

Pierwszą linię produkcyjną uruchomiliśmy w czerwcu 2008 roku i do dnia dzisiejszego konsekwentnie rozbudowujemy park maszynowy o najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji profili do systemów ETICS.

Stanowimy zespół bardzo zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania osób z wieloletnim doświadczeniem w branży przerobu taśm stalowych i aluminiowych. Nową dziedziną, którą rozwijamy przez ostatnie lata to produkcja profili z granulatów pvc oraz krótko seryjna produkcja profili do boniowania ze stali nierdzewnej.

Dysponujemy parkiem maszynowym do produkcji krótko seryjnych profili z taśmy aluminiowych i ocynkowanych. Prosimy o kontakt.

Celem Firmy jest produkcja i dostawa profili, które spełniają obowiązujące normy ETAG-004 i wysokie wymagania naszych Klientów.

 profile BELLA PLAST 
 profile MaxHUBUS 
 profile ze stali nierdzewnej 
 profile sucha zabudowa 
 profile pcv 
 profile aluminiowe 
 akcesoria 
 profile stalowe 
 polska siatka podtynkowa 145 
Produkcja i Sprzedaż Firmy HUBUS Konrad Nawrocki: 92-402 Łódź, ul.Polskich Kolei Państwowych 6; poniedziałek - piątek 8.00-16.00
narożnik z siatką | narożnik aluminiowy | listwa tynkarska stalowa | listwa przyokienna | listwy elewacyjne - bonie | kraty pomostowe łódź | wycieraczki ocynkowane
© 2016-2020 HUBUS Konrad Nawrocki. Wszelkie prawa zastrzeżone.